| Annie_3559 a întrebat:

Bunahappy!
Stiti niste fonturi pentru messenger 10 ca m-am plictisit de comic sans mc, arial, raavithinking si niste combinatii de culori 2, 3happy?

___________
Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Salut! Pentru culorile de la messenger nu iti recomand sa folosesti luminozitatea culorilor foarte mare. Unii au contrastul la monitor ridicat si nu o sa vada. La culoare in caz ca esti patriotica rosu galben si albastru! Rosu intens, Galben spre portocaliu, asa mai "cacaniu" si albastru ca cerul. Daca esti ecologista verde, 3 nuante si asa mai departe. Acum la stil: Daca e bold ar trebui sa fie si italic. Nu pune niciodata subliniat crying E nasol rau de tot. Stilul: Verdana, Georgia, Arial, Times New Roman si Courier(la acest stil nu are rost sa-l faci inclinat(italic). Daca e ingrosat nu are rost sa fie mai mare de 12. Bafta!

| YqLmX a răspuns:

Dai comic sans mc si dai optiunea de toate culorile un fel de combinatiewinking. e super tare fontutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu niste siteuri...