| Dania_8486 a întrebat:

Stiti vreun program care sa faca pozele color? Adica am o camera web care nu face pozele color... decat putin si am facut o poza cu web-u' care imi place enorm de mult si nu stiu cum sa o fac color. sad Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| silverfaith a răspuns:

Da este si PhotoShop-ul o solutie daca te pricepi, daca esti mai novice daniela la editat poze ai putea incerca PHOTOSCAPE este mai simplu si are optiunea de colorizare, este foarte simplut am o surioara care a invatat singura sa umble pe el, cu mare drag te invat daca doresti!

| ZamA a răspuns:

Incerca cu photoshop poate face ceva efect nu stiu.

| Dania_8486 explică:

Silverfaith, am si eu photoscape, dar...
nu a avut niciun efect sad