| anyia a întrebat:

stiu ca e destul de banal, dar trebuie sa-i iau cadou unui baiat de Craciun si nu prea stiu ce as putea sa-i cumpar.
Imi dati va rog niste idei?

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Poti sa ii iei ceva ce pe el il reprezinta.
Sau o bratara de argint/aur (depinde de buget), un parfum, o camasa, etc.
De ce nu il intrebi chiar tu cam ce si-ar dori el?
Sunt sigura ca o sa iti zica el ceva.
Multa bafta la gasirea cadoului perfect!

1 răspuns:
| nadyank a răspuns:

Ai putea opta pentru o bijuterie din argint, sau ceva pe gustul lui : http://www.argintarie.ro/......pg-1.html. In acest magazin online sunt mai multe bijuterii pentru barbati de unde poti alege, luna acesta au si transport GRATUIT la comenzile peste 50 RON in reteaua Fan Courier:)