| jeleupeperete a întrebat:

Stiu ca mai e destul de mult pana la banchet dar as vrea sa-mi dati niste ideei/linkuri/poze/sfaturi etc... cu rochii sau alte costumatii.Cum ar trebui sa ma imbrac? sunt inalta, slaba, am parul brunet si sunt tunsa in stil frunza intr-o parte scurt pana la ureche iar in cealalta lung pana la umar, as vrea ceva fara sclipici, paiete, lucruri stralucitoare, pitiponcesti etc. vreau ceva simplu dar de efect vintage, rock sau casual.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IzzyX a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0 sau http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=123&ty=65 :*

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Bestial.ro
rochii/make up/ rochii vintage, rock, casual/accesorii. tot ce'ti trebuie
funda?

| Biiiiiia a răspuns:

Buna>big grin

| Puffy26 a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......-grey.html
Suntt fff. frumoasee sper sa-ti placăă... Fundăă?:o3?

| IzzyX a răspuns:

Mersiii>big grin

| Octavia1 a răspuns:

Eu iti voi da un link: http://www.lightinthebox.com/......ciale_2048 Acestea sunt. Tu iti poti alege. Sper ca ti-am fost de ajutor :*;)

| IrInna8006 a răspuns:

Buna!
eu cred ca ar trebui sa iei o rochie cu bretele, neagra si usor cu sclipici