| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca pe acest site nu se fac teme, dar imi trebuie urgent un ex la engleza
clasa a 7 a din manualul editurii Longman exercitiul 2 pag 103.il vreau corect. Dau funda!:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Mai bine scriai enuntul ca sa intelegem si noi ...asa te pot ajuta numai colegi de o seama cu tine in loc sa te ajute cei mai mari straight face

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Jur ca asta e cea mai geniala intrebare in legatura cu o temarolling on the floor. Copile, lasa netu', ca te tampestewinking.

| madycumada a răspuns:

Mai mergi si tu pe la orele de engleza si o sa stii sa-l faci. Patreaza-ti funda si pune-o la gat cand o sa rezolvi exercitiul.