| Natasha_8913 a întrebat:

Buna :*. Sunt a -8a si maine clasa noastra trebuie sa serbeze acesti 4 ani undeva si sa se imparta dimplomele.
Suntem din constanta si nu stim unde sa facem aceasta "serbare de la reverede"ca sa fie cat mai frumoasa.Ne gandeam sa mergem la o pizza ceva. Dar unde mai exact tinand cont ca maine s-a anuntat ploaie si suntem cam multi.
Dau funda va rog ajutati-ma:*.

1 răspuns:
| DuRR3xX a răspuns:

Buna si tie Natasha. Dupa cum vad data la care ai facut postarea cred ca deja ati facut serbarea laughing. Poi daca as fi in locul vostru m-as duce intr-un loc unde sa imi aduc aminte acea serbarebig grin.
P.S. Bafta la liceu big grin