| boxing a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani.Ce crema de ten imi recomandati pentru a avea un ten foarte curat?

Răspuns Câştigător
| vr6 a răspuns:

Consulta un dermatolog, el te va lamuri, el e singurul in masura sa iti recomande ceva, depinde de ten si de multe altele, Succes

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fi serios, peste ceva anii (cam 1 2 ) vei incepe cu barbieritul,sa vezi ten de barbat pe tine atunci, iritabil, si ca un ' pamant cu buruieni'
Crede-ma laughing vei fi aspru ca o roca:d
Dar na, sper sa nu te puna nesfantul sa te faci cu benzi pe fata, am mai intalnit eu un baiat care se 'epila' pe fata cu benzi cu cearastraight face
Fi barbat, si cu corpul si cu minteabig grin

| GRazvan12 a răspuns:

Apa de ploaielaughing