| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy Sunt boboaca :-s Si nu stiu cum o sa fie la liceu. Sunt la profil industrie alimentara. Imi puteti spune ce materii se fac la acest profil? Imi e cam frica de mate:-slaughing Ms:*

Răspuns Câştigător
| ゲオルギ a răspuns:

Ehh stai linistita ca o sa te obisnuiesti si totul o sa fie in regula big hug
S-ar putea sa faci 3 ore de mate mai mult ca sigur (eu sunt la profil economic si fac 3 ore de mate ) iar tu o sa mai faci cateva materii specifice profilului unde o sa inveti mai multe despre industria alimentara :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| whiteDaisy a răspuns:

Faci materii noi dar extrem de usoare cu care te vei acomoda cu usurinta. Matematica de liceu este usoara crede.ma pe cuvant:* mai ales la acest profil:* Mult curaj pupiii:*