| xXxLamborghiniXx a întrebat:

Sunt bune produsele clearskin de la avon alea pentru cosuri argumentati-mi va rog?

Răspuns Câştigător
| dulcikaaa a răspuns:

Eu folosesc de foarte mult timp produsele pentru fata de la avon de cand am intrat in pubertate si sunt super bune curata fata super bine si iti lasa tenul catifelat fara reziduuri sau ceva si nici nu lasa pielea lucioasa.

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Din cate stiu de la matusa mea..sunt bunicele dar trebuie sa iti dai de 2 ori pe zi timp de nu stiu cat.2 saptamani parca, numai stiu sigur

| ZuZy123 a răspuns:

Da sunt foarte bune deoarece si eu le folosesc de mult timp si imi trec cosurile... funda?