| InLove a întrebat:

Buna sunt clasa a 8, la ce dintre isto si geogra ar trebui sa dau teza?! care vi se apare mai simpla! funda!

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Depinde de ce iti place si la ce te pricepi. Eu am dat la geografie pentru ca e simpla si imi place

| ladygaga a răspuns:

Si eu tot a 8a sunt. Si dau la istorie.
Mi se pare mai simpla + ca la ce profesor avem noi copiem pe capetelaughing

| Bebelushaaː a răspuns:

Eu am dat la istorie si nu e adevarat ca trebuie sa tii minte toti anii si bla bla bla chatterbox. Teza mea a fost pe baza de un text, din care trebuia sa luam citate, reforme, si la ultimele exercitii trebuiau comparate acele reforme cu altele din lectiile pe care le invatasem. Am invatat tot ce era mai important, si spre norocu meu am si primit ceea ce invatasem.
Note mari se iau si la istorie si la geografie depinde si de tine daca invetiwinking.
pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| eu_1628 a răspuns:

Geografia...

| Ğίααα a răspuns:

Eu sunt a Ix`a.
Si am dat teza la geografie.
Crede`ma e mult mai simpla decat istoria.
Si spun asta ca mie mi-a placut maxim istoriaa, daa` mi s`a parut mai usor la geografiee love struck.
Acum ramane la alegerea ta love struck.

Funditalove struck?

| Firry a răspuns:

La care iti place tie mai mult!
Eu am dat la geografie

| elninoema a răspuns:

Georga! este mai usoara big grin si eu am dat tot la Geogra tongue

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Eu am dat la geografie, dar cand am vazut ce note mari au luat cei care au dat din istorie mi-a venit sa mor de ciuda, si sti de ce? pentru ca raspunsurile sunt in text pana la nota 6... dupa aceea trebuie sa te descurci un pic -->EU ZIC CA E MULT MAI BINE SA DAI DIN ISTORIE DEOARECE AI RASPUNSURILE ACOLO big grin

Te pup si succes!

| M_2100 a răspuns:

Eu am dat la Geografie. Mi-a placut mult, deoarece in clasa a 8-a se face geografia Romaniei, care este foarte simpla, fata de istorie, care trebuie stiuti toti anii, in care au avut loc luptee... si multe altele. Faci cum vrei.Asta depinde de ce iti place mai mult.