| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a X a si vreau sa ma transfer la alt liceu. Stiti cumva care este data limita pana cand se pot depune transferurile? straight face si daca puteti sa imi explicati cum se procedeaza si ce acte sunt necesare. Multumesc mult big grin

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Simplu,te duci la liceul dorit, unde vrei sa te inscrii, pana in septembrie...In august este cel mai bine sa te inscrii, apoi te duci la liceul care esti iti va da directoarea dosarul, te duci il dai liceului la care vrei sa te duci si treaba e gatahappy Sper ca te-am ajuat, funda?