| eu_7204 a întrebat:

Buna sunt Denisa din bucuresti si fac parte dintr-o trupa de dans si incepe sa se inputineze din ce in ce mai putin si tin foare mult la aceasta trupa TRUPA PRIM de aceea vreau sa va pun o intrebare DACA SUNTETI INTERESATI DE CURSURI DE DANS PENTRU MAI MULTE INFORMATII LA ID i_love. you96 va multumesc anicipat si dorim sa vin si baieti nu doar fete.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andtreeaandreutza a răspuns:

Nu laughing
nu`s interesat`a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt prea interesata deoarece vreau sa practic si eu aceasta meserie pentru a fi campioana de dans si sa castig toate concursurile care imi vor iesi in cale si pentru asta nu vreau sa invat sa dansez de la una ca tine mai bine de LA P PREFESIONISTA

| eu_7204 explică:

Tineti cont ca vom participa ca si pana acum la cncursuuri