| Catalina1986 a întrebat:

Sunt fata, am 14 ani, ochii un albastru spre verde, tenul este destul de inchis, insa acum ca m-am bronzat e un pic mai maroniu, parul este un saten deschis.Credeti ca mi s-ar potrivi rimelul maro?

Răspuns Câştigător
| Kira9747 a răspuns:

Ti-ar sta bine cu rimel maro, dar poti incerca si negru sau albastru

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JuStKid a răspuns:

Nu conteza daca ai ochii albastrii si esti bronzata ma poti cauta. iti dau eu rimelu perfectlaughing... daca vrei sa ne cunoastem da-mi un add: alex_vip_x

| DannielZMF a răspuns:

Buna!
ai prieten?! laughing

| El33 a răspuns:

Nu, pentru ca si parul e saten, si pielea mai maronie si asa nu prea s-ar vedea.Asa ca mai bine iti iei o culoare pe care nu o ai pe tine.Adica negru, pentru ca albastru nu merge ca ai ochii verde-albastrii si, intelegi? Funda? Eu te-am ajutat acum depinde de tine.