| 6e9p6eil5ei64wti3autxhguow75wu4wu4 a întrebat:

Bună, sunt fata, am 14 ani și 35 kg ce ar trebui sa fac nu prea am pofta de mâncare și mănc doar o data un zi dacă este cazul dacă nu, nu mănc deloc, acum ceva timp am luat și pestile de ingrasara iar nu am nici o schimbare și slăbesc din ce în ce mai tare, sfaturi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu despre ce pastile de ingrasat vorbesti, ca asa ceva nu exista, dar mancarea sanatoasa si regulata cu siguranta ajuta la ingrasat.
Ia in serios mancarea si pune mana sa mananci, fiindca numai asa poti lua in greutate si numai asa te poti dezvolta si creste.

| timidu89 a răspuns:

Pai cum de nu ai pofta de mancare deloc? Bei sucuri, mananci dulciuri? Pastilele de ingrasare sau slabire sunt periculoase. Cumparati de pofta de mancare, ar trebui sa dea rezultate garantate in timp

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Ce alt sfat ți-am putea da în afară de acela de a mânca?
Pastilele nu ajută la nimic în cazul ăsta, dă-le naibii, dacă vrei să te îngrași va trebui să mănânci.