| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte fricos! Intr-o zi ne-am certat cu un vecin(rrom)si de atunci nu ne mai intalnim deloc! Si mi-e frica sa nu iasa de oe undeva si sa-i ia pe mama sau tata la batie! Isi batea nevasta si mama i-a batut in calorifer si ia distras atentia! Dar a venit la usa si a vb. asa de urat si de mult incat tata i-a inchis usa si ne-a stricat-o!
P. S:Nu va bateti joc si dati-mi un sfat sau mai multe! Funda

Răspuns Câştigător
| xAnne a răspuns:

Tu crede in D-zeu! Roaga-te inainte sa te culci. si nu te gandi la rau! Crede ca totul va fi bine si nimic nu ti se va intampla tie. si tot odata familiei tale! Si inainte sa te culci gandeste-te la ceva frumos. ceva care iti place. flori... orice... si asa vei adormi cu gandul impacat!

Sper ac te-am ajutat!
Funda?

2 răspunsuri:
| lavvybubu a răspuns:

Trebuie sa-i evitati.

| remmus a răspuns:

Pai exista ceva special pentru situatii din astea:politia-112