| gabigabi641 a întrebat:

Bună, sunt Gabby, cine stie nume de trupe pentru fete? In total suntem 4, toate dansam si cantam; Noi suntem: Gabby, Camy, Delia si Vlada; dansam diferite tipuri de dansuri: eu dansez go go,Delia dansuri plastice, Camy dansează hip hop si Vlada un fel de jazz, toate suntem prietene si toate putem face sfoara, roata,sarituri, etc.

Urgent...
Funda

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Intense

| AirănMeidăn a răspuns:

jazz e un fvcking gen de muzica
imi vine sa plang din cauza ta

| pinkdimond a răspuns:

Numele trupei trebuie sa aiba legatura cu voi, numele unei trupe de dans se refera la ceea ce formati voi, la felul in care va exprimati atat in viata de zi cu zi cat si pe scena, numele poate sa fie al unui obiect care va defineste pe toate 4... ceva care sa contina numarul 4(de ex:Cele patru; sau un nume care imi vine in minte The floor with 4 lights, sau 4stars, one light sau ceva de genul acesta. sper ca te am ajutat