| xXTheLoveXx a întrebat:

Sunt GM pe un sv de metin2, si as vrea si eu niste coduri de armuri 2011 sau pentru Kimonouri, Armura Inger sau pentru cine stie de vamos metin2 codul de la armura ultimate II.Multumesc Frumos, dau Funda si vot!

1 răspuns:
| Hromei_Bianca_1993 a răspuns:

Buna si eu joc metin 2 vamos de 2 zile si am lvl 74 zi-mi ce nume ai si daca e iti dau PM dar ai putea si sa cauti pe google coduri metin2 vamos coduri pentru ce iti trebuie pe mine ma cheama AlwaysYoursbig grin