| Aqffwfvgd a întrebat:

Buna. Sunt in clasa 9 la liceu si i-am cerut azi unei fete insta ul (tot cls 9). Mi l-a dat, apoi i-am zis ca e draguta si mi-a zambit.
Nici dupa 8 ore de atunci nu mi-a acceptat cererea pe insta. Ce pot face ca imi place mult de ea

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce poti face? este sa-i castigi inima fata in fata nu ca toti timizii care vorbesc cu femei pe net iar in realitate sunt niste "cosurati" fara incredere in eiwinking
deci tinere cheia succesului sa intri in gratiile unei femeie este sa te faci placut in realitate!

| Violleta2022 a răspuns:

Astepti, poate nu a vazut cererea ta sau poate inca se gandeste.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti sa vorbesti cu ea in viata reala, nu pe insta.Asa se proceda inainte si am supravietuit just fine. Daca te refuza asta e, se mai intampla, retrage-te elegant, nu-ti fa griji si nu o lua personal.Bafta.

| Miruna333 a răspuns:

Sa astepti, poate face asta cu cap, sa te tina sa fierbi putin