| anonim_4396 a întrebat:

happy Sunt in clasa a 7 a si am nevoie de un discurs pentru cei din clasa a 8 a care termina... ma puteti ajuta cu unul?puppy dog eyes sau macar un site sau ceva va roog love struck dau funda happy

4 răspunsuri:
| ClaudiaAmbrus a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tinelaughing.

| SunshineLove a răspuns (pentru ClaudiaAmbrus):

Ma gandeam eu ca sigur nu sunt singura laughing Daca gasesti ceva, poti sa mi-l trimiti te rog printr-un mesaj? puppy dog eyes

| AlinaPink a răspuns:

Despre ce sa fie discursul? te ajut cu mare placere...

| SunshineLove a răspuns (pentru AlinaPink):

Mersi puppy dog eyes Pai. nici eu nu prea stiu, de aceea am cerut ajutor laughing O sa trebuiasca sa tin un discurs in fata clasei a 8a A din partea clasei mele (a 7 a). Si, ei bine cam atat mi s-a zis si mie :-s deci. ai vreo idee? happy ti-as fi recunoscatoare :*