| vasilica1234567890 a întrebat:

Sunt in clasa a 7-a, si maine dau test la istorie(initial). Va rog sa imi dati testul initial pentru clasa a -7a (ala facut de minister). multumesc

Răspuns Câştigător
| UnSimpluGand a răspuns:

Va da un excerciutiu gen a), b) c) foarte simplu vreo 3 parca dupa 3 cuvinthe acre trebuie sa faceti propoziti c ele si sa aiba legatura istorika si va mai da un text si 3 intrebari si raspunsurile la intrebari le aveti in text! Testu de la istorie e cel imi simplu, parerea mea!

Suncessss

Fundabatting eyelashes?