| abc_5716 a întrebat:

Bunahappy Sunt in clasa a 7a si pe sem.trecut am reusit sa o conving pe maikmea sa ma lase sa ma nuantez.veneam intr-o zi de la scoala, am sunat-o si am intrebat-o daca ma lasa sa-mi fac niste suvite roscate ca se duce dupa 2-3 spalari etc etcchatterbox. dupa ce am cumparat nuantatorul am sunat-o si am intrebat-o daca ma lasa sa ma fac in tot capul.si nu a mai avut ce sa zicalaughing

La vara as vrea sa o conving(ceea ce va fi destul de greulaughing ) sa ma lase sa ma fac brunetabig grin tot cu nuantator. Am tenul cu tente de masliniuhappy, ochi caprui si parul mediu, ondulat si saten inchis. Credeti ca mi`s-ar potrivi sa fiu bruneta?big grin

Funda+vothappy

Răspuns Câştigător
| BoboooBubuuu a răspuns:

Da normal pentru ca si eu sunt bruneta cu par mediu si ochi caprui doar ca nu am parul ondulat. In orice caz bruneta este o culoare destul de asemanatoare cu satenul inchis. Oricum tie trebuie sa iti placa nu noua. iti tin pumnii sa iti stea bine. Te kiss. Succes. Pa pa.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Probabil te va lasă din moment ce te-a mai lăsat o dată când erai şi mai mică, era roşcat şi erai în timpul şcolii.La vară nu vei merge la şcoală, vei fii mai mare şi vei avea o culoare care nu iese în evidenţă şi sunt şansele mai mari să te lase, mai ales dacă o baţi ceva timp la cap laughing. Şi eu mă fac roşcată la vară cool.

| 女明DongRi a răspuns:

Da ti sa`r potrivi, in general brunetele au tenul masliniu, ochii caprui. Eu totusi in locul tau nu mi`l mai nuantam, faci cum vrei. baftahappy

| Pitic a răspuns:

Da,de ce nu, orice schimbare e buna :d, o sa iti stea foarte bine pentru ca ai tenul mai inchis la culoare.
Nu vad dcmama ta ti-ar spune '' nu '', doar e nuantator se ia repede.
Spune-mi te rog de unde ai luat nuantatorul si cum se numeste firam, nu stiu ce scrie pe cutie, sau pachet, am cautat si eu si toata lumea se uita ciudat la mine cand intrebam.laughing)

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Daa:X pentru ca si eu am ochii caprui, tenul la fel si parul` ondulat si m`am facut bruneta si imi sta bineee:X imi place cum imi sta.Iar acum vreau sa ma fac albastralaughingbig grin.
Eo zic sa te fci bruneta ca sigur iti sta binee.paa:*

| abc_5716 explică:

Am cumparat nuantator de la wellahappy era in jur de 9 sau 10 lei nu mai stiu sigur(maxim 10 lei) happy

| ciufulita_9104 a răspuns:

Sincer...dap ti s-ar potrivi foarte bene...dar aleti un brunet-albastrui tiar sat ff bene :X:Xbig grin