| Aditzaaaa a întrebat:

Sunt indragostita lulea de un bun prieten care este cu un an mai mic ca mine si vreau sa fiu cu el de prin august dar nu reusesc pentru ca mi-e frica sa nu risc prietenia noastra plus ca mi-e putin rusine.Nu stiu cum sa-i spun daca vrea sa fie cu mine.Eu il vad zilnic, si afara, si la scoala.Cu mama lui ma inteleg perfect.Cum sa-i spun, pentru ca imi e putin rusine?

Răspuns Câştigător
| Bella03 a răspuns:

-Pai inceraca sa rogi o colega sa il intrebe daca ii place catusi de putin de tine.:0
-Sii ` daca da atunci sa il intrebe, si nu ai vrea sa fii cu ea asa din prostie.
-Sauu : puteti juca adevar sau provocare si daca el alege provocare : Iii zice vre prietena de a ta sa il intrebe daca vrea sa fie cu tine.happy
Sau daca alege adevar : Este adevarat ca ai vrea sa fii cu ea(tu).:d

Baaaftaaa.:****

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să faci tu prima pasul? Lasă-l pe el să te scoată în oraș.
Și ce treabă are că te înțelegi bine cu mama lui? Te vede ca pe fata ei, nimic mai mult! Nu miza pe asta pentru a-l cuceri pe el.
Pa, pa.

| Asiryx a răspuns:

Cel mai bine: iesi cu el simtiti-va bine si brusc da-i un sarut vezi ce se intampla happy. Daca te refuza ii zici ca te-a luat valul si continuati prietenia daca si el te iubeste strici prietenia si incepi o iubire tongue

| Anxx a răspuns:

Buna ideea cu jocul adevar tupeu si provocare:d. Asa poti afla adevarul sau macar observa reactiile pe care le are cand va fi intrebat daca te place. Mult succes:*