| iriiinaaa a întrebat:

sunt intr. a 9a si vreau sa particip la miss love struck si nu stiu prea bine ce probe sunt adica stiu dar mi-e frica cel mai mult la proba de cultura generala :-ss ca in rest ma descurc la dans sau la probele surpriza. imi puteti spune mai detaliat cum decurge totul?:X sunt din tg-jiu happy fundita :X

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

La probele surpriza vor fi de rasul lumii, ori te pune sa canti, ori te pune sa machiez pe cineva dar tu sa fii legata la ochi, mmm nu mai tin minte ce mai erau dar e foarte distractiva proba.

| manke a răspuns:

Iata un site de divertisment cultural http://www.poftim-cultura.ro/.