| AlexutzaDragutza a întrebat:

sunt intr-o incurcatura grozava.Azi spreseara m-am dus pe la alte blocuri unde m-am intalnit cu o fata si prietenul ei, ne-am jucat urmatoarea carte pana mai apare alt tip(14ani)si sa vezi porunca ca mi-a picat sa-l pup pe gura.Toate bune si frumoase pana am ajuns acasa am intrat pe mess si am vb cu fata aia. Ea mi-a dat id-ul lui si i-am zis sa-mi completeze oracolul(imaginar a pus si eu intrebari despre el)si am ajuns la o intrebare care ma interesa AI FII CU MINE? si el a rasp asa si asa.Eu i-am zis sa-mi zica da sau nu. El a zis da.Eu l-am intrebat daca trebuie sa raspund si eu. El a zis ca de fapt asat nu era un oracol si cica eu il vreau si veau sa ma pun cu el.Deci voi ce credeti ma place sau nu?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"veau sa ma pun cu el". Nu prea m-am prins aici. Sper ca nu e ce cred eu ca ewaiting
Daca esti nelamurita de ce nu incerci sa vorbesti cu el in realitate? Messul e egal cu 0

| zuzumic a răspuns:

Probabil el crede ca te dai la el subtil sau i se pare ca il placi si asa cum efiecare individ din specia masculina ¨a crescut inima in el¨ eu cred ca lui nu ii place cu tine se joaca doar si nu are intentii bune eu zic sa il tratezi cu indiferenta si sa te prefaci ca nu intelegi ce vrea el de fapt... daca te place va insista cel putin 3 saptamani daca nu. era un joc

| Helene a răspuns:

Eu zic sa ii spui direct un tonguea!
Nu vad de ce ai strica o relatie, frumoasa sau nu stiu doar ei, el vrea doar sa se joace. Ea probabil ti'a dat id lui sa te testeze.Asa ca ai grijawinking

| IonutRazvan a răspuns:

Probabil ca da! da ai mare grija sa nu vrea alcv! Incearca da fii foarte atenta! Ascultati inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.mai ales daca nu il cunosti...adica daca l-ai cunoscut acum