| Anny1 a întrebat:

sunt intr-o mare dilema parintii mi-au luat de ziua mea in feb.o tableta Samsung galaxy 10, 1 si am avut un corby de mai mult timp cam 3 ani...corby normal si nu mai merge casa deci cand vreau sa sun pe cineva sau daca ma suna cineva trebuie sa difuzor.iar acum ca se muta cu cartelele de Vodafone la cosmote sau Orange s-au gandit sa imi cumpere un telefon..initial am vrut Samsung galaxy s3 cel mai nou si l-a luat prietenul meu si am observat ca are cam acelelasi aplicatii ca pe tab straight face si daca mi l-as lua ce as facve cu tableta? Stiu ca este mai avansat cu mult dar na daca il iau e aceeasi chestie ca si tab..si nu as lasa-o m-am uitat la mai multe telefoane dar nu gasesc nimic mai special decat corby dar in acelasi timp sa nu fie ca si tab.(pretul nu cont)M-am uitat la un galaxy note 2 dar este ca si tab la aplicati si etc intr-un cuvant tot ce este android este ca si tab..eu ce pot alege straight face.V-as ramane datoare daca m-ati ajuta. Ofer fundita.happy

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Incearca un iPhone, Blackberry. Acestea 2 au sisteme de operare diferite, ti-as sugera iPhone, are aplicatii aproape total diferite de Android, si va fi totul 'nou'/ Bafta si sa-l folosesti sanatoasa! happy