| Cineva! a întrebat:

Sunt la filologie-bilingv franceza si as vrea sa ma transfer la stiinte sociale! Trebuie sa dau vreo diferenta? sau vreo proba ceva, care sa fie nota la teza din semestru pe care nu l`am facut acolo! Adica eu aici, la filologie dau teza la romana, franceza, latina si geografie.La stiinte sociale se da la engleza in loc de fanceza si logica in loc de latina? trebuie sa dau o proba la engleza si logica.si nota aia o sa fie ca o teza.sau cum? Multumesc

Răspuns Câştigător
| HaosPatologic a răspuns:

Si eu sunt la filologie si e cel mai frumos profil dupa parerea mea.Esti sigura ca vrei sa te transferi? Dintr-a 11 a nu ai mai face mate, fizica, biologie...Nu stiu prea multe despre stiinte sociale, intrucat liceul meu nu are decat stiinte ale naturii, dar oricum mie imi place mult la filo si nu m-as muta pentru nimic ( intr-adevar teza la latina e naspa, dar nu poate fi perfect)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dai diferentehappy