| mao14 a întrebat:

Buna sunt la inceput si asta e blogul meu :) ce parere aveti? http://viseazaegratis.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Imi placehappy
Sa scrii in continuare, este foarte frumos sa visezi.

| Sebby a răspuns:

Poi pentru inceput pentru a fi 'blogger' trebuie sa incerci sa scrii corect cat de mult posibil.
Si in al doilea rand ai scris foarte frumos dar sa stii ca nu esti la romana poti scrie sau descrie ceva in cuvinte obisnuite cuvinte care le folosesti zilnic, nu trebuie sa te gandesti la metaforele cele mai potrivite contextului. Sa stii ca blogul nu este un jurnal neaparat este ceva ce pentru tine e important indiferent daca il citesc 2 persoane sau 10 persoane. De exemplu eu pe blogul meu postez pur si simplu versurile unei poezi, compuse de oricine altcineva dar nu de mine specificand normal titlul si autorul acesteia.
Deci fa ce vrei pe blogul tau si scrie oricum nu neaparat plin de figuri de stil si nu uita GRAMATICA conteaza laughing.

Succes in continuare.