| Duta_Alexandra_1998 a întrebat:

Buna sunt noua aici as vrea sa stiu ce este aia funda pentru ca tot vad peaici cuvantul asta si ma intrebam ce inseamna

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Oferi fundă persoanei care te-a ajutat, care te-a lămurit, cu privire la problema ta (întrebarea). Funda reprezintă un "mulțumesc" pentru utilizatorul care, după părerea ta, ți-a răspuns corect, și se află în dreapta răspunsului. Succes!

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Funda inseamna sa acorzi celui mai bun raspuns "permiu"adica sa il alegi raspuns castigator.se da funda apasand pe funda din dreptul fiecarui raspuns.:*

| Kasia a răspuns:

Scuze pentru greselile de scriere.sunt doar grabita.big grin