| RagazzaDiPapa a întrebat:

Sunt noua pe-aici! Asa...ieri mi-am luat o pereche de heelys( adidasi de aia cu rotita). In sfarsit... mi-am luat numarul 38 deoarece 37( cum port eu la adidasi) nu aveau. In magazin mi se mare ca imi veneau dar cand am ajuns acasa si i-am probat erau mai mari. Intrebarea mea este: cum as putea sa ii micsorez cumva( scuzati expresia). Dau >funditaaabig grin

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Sincera sa fiu, nu ai prea multe de facut.
Fie ai putea sa astepti sa iti mai creasca putin piciorul, fie sa incerci sa ii porti cu niste ciorapi mai grosi, pentru a 'umple' spatiul liber.
De asemenea, de ce nu incerci sa te duci la un alt magazin care vinde acest gen de papuci si sa incerci sa ii schimbi?
Succes!
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Draga mea, nu ii poti miscora... ori iti iei niste sosete mai groase, ori indesi ceva in ei.

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Pai nu prea poti dar sunt cateva solutii:
1. Strange tare de sireturii si leagale strans.
2. Peste 1-2 luni piciorul iti va creste iar atunci vor fi foarte buni.Pana atunci strange tare sireturile
3. se spunea sa ii bagi la spalat.Nu este o idee buna pentru ca nu stii cum se spala si atuncci ii poti strica.
[fundita? te rog frumos?:*big hug pup]

| Lorena_9308 a răspuns:

Ori iti iei sosete mai groase, ori bagi vata in varf, alta idee nu am

| horac3versac3 a răspuns:

Strangi siretul sau bagi inauntru un burete sau cevathinking