| minunataptt a întrebat:

sunt super indragostita de un tip.e mai mare.imi place de el de 2 ani jum. nu am apucat sa-i zic.mi.e foarte rusine. noi ne stim de la scoala, nu prea vb-eam inainte, acum am mai crescut si ma baga in seama, vorbim cand avem ocazia. cand il vad, deci aproape mor:ma doare inima, imi bate f f f f f f tare. cand se departeaza, simt ca mor, pierd ceva din mine. ii iubesc vocea, totul. desi nu e un baiat frumos. alte fete nu vad nimic la el, eu vad totul, as putea spune ca e jumatatea me.
nu are fb, mess, nu-i stiu nr.si nici nu am cu sa-i-l cer. ce va zice? oh..nu.e baiat bun, nu a mai avut relatii si nici eu.eu sunt a 9-a iar el a 11. vreau ceva sfaturi. poate ar trebui sa-i dovedesc ca-l plac:gen priviri, etc. chiar nu stiu. offf.

4 răspunsuri:
| diana0983 a răspuns:

Pai incearca sa-i dai de inteles ca-l placi,fii tu insati! Iesi si tu mai des pe hol,sau in locurile in care merge el, si cand aveti ocazia sa vorbiti,vorbeste liber,ca si cum ai vorbi cu cea mai buna prietena,fara emotii, fara stres, caci astea te vor face sa te pierzi. Nu trebuie sa fii atat de sensibila, inteleg ca-l placi, dar nici chiar asa! Nu fii chiar obsedata de el, caci altfel il vei speria. Fii doar tu! Multa bafta!

| neutrino a răspuns:

Cardiologul ce-a spus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In doi ani jumate nu ai apucat sa ii spui?
Nu cred ca te place daca vorbeste cu tine doar cand va intalniti pe strada.

| Pasager66 a răspuns:

Ce dragut! Cerei numarul laughing