| alexbaiatcuminte a întrebat:

Termin clasa a XII-a si nu imi vine in minte ce sa le scriu colegilor in abunele lor.Ma puteti ajuta, o idee ca apoi fac eu. mersi mult ...va iubesc mult de tot kiss kisskiss

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Pai sugerez ceva care la le aduca aminte si de scoala, dar care sa coincida si cu viata de genu: viata este ca o ora de matematica in care adun, scazi, inmultesti sau imparti, iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit.ai vrea s-o iei de la capat, dar e prea tarziu.sa sunat! mie imi place ft mult chestia asta si chiar este ca in viata cand faci ceva iti dai seama ca este gresit dar nu mai poti remedia... funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| alexbaiatcuminte explică:

Buna! Termin clasa a XII-a si nu imi vine in minte ce sa le scriu colegilor in albumele lor.Ma puteti ajuta, o idee ca apoi fac eu. mersi mult ...va iubesc mult de tot