| raluftw a întrebat:

Buna,tocmai mi.am sters messul si am vrut sa mi.l instalez linapoi. am tot downloadat messul 11.5 si 11 si mi.a a parut pe desktop msg.exe si i.am dat run si nu face nimic...help!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Sterge tot ce inseamna Yahoo Messenger din PC. Verifica in C:/ daca nu au mai ramas fisiere, sau verifica daca nu cumva mai ruleaza ceva ce tine de Yahoo in Task Manager (CTR+ALT+DEL). Dupa ce ai verificat astea, mai incearca o data.

1 răspuns:
| raluftw explică:

Tot nu merge