| nikko_4852 a întrebat:

tot incerc sa imi trimit pe calculator poze de pe tel. Am bluethooth la calculator si la telefon si tot dau activare la tel la bluethooth si nu merge tot zice ca operatiunea nu a reusit si tot cauta dar inainte imi mergea sa trimit acum nu stiu ce are. Ma puteti ajutaa?big grin

2 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Scoate bluetoothu din pc si baga`l iar, sau dk ai alea instalate mai installeaza`le o data tongue

| nikko_4852 explică:

Pai am incercaT astaa
da bluethootu de la tel nu stiu ce are de tot zice operatiunea a esuat