| Annytha a întrebat:

A avut cineva insolatie? Eu am, e a 3'a zi, spuneti-mi in cat timp trece.ma mai simt putin ametita, am inceput sa mananc cate ceva,. nu am avut niciodata asa ceva e prima oara. Zilele trecute nu am mancat mai nimic.am baut doar lichide.

1 răspuns:
| Julieღ a răspuns:

Buna, si eu am avut insolatie si a fost chiar o perioada urata. Nu mai stiu cat a tinut exact dar stiu ca doar dupa vreo saptamana mi-am revenit complet sa zicem. Incerca sa te odihnesti cat mai mult si sa te hidratezi foarte bine. Succes!