| ChuckBass25 a întrebat:

Buna TPU:*, a-s dorii sa imi schimb comportamentul. La toate persoanele le place comportamentul meu. insa uneori exagerez."vorbeste gura fara mine". Cateva sfaturi sa fiu mai serioasa cand este nevoie?puppy dog eyes [Ps:fara jigniri] dau Funda la cele mai serioase raspunsurikiss

Răspuns Câştigător
| PayaBye a răspuns:

Cand vorbesti cu prietenii tai si ei te intreaba ceva...gandeste foarte bine inainte sa raspunzi...pui un hmmmm in fata gandeste repede apoi raspunzi scurt si la obiect cu zambetul pe buze! Toti oamenii vorbesc fara ei cateodata. E bine sa fi asa cum esti tu. Eu de ex nu m-as schimba pentru nimic in lumea asta! Viata o sa te schimbe, crede-ma!