| JustLauren a întrebat:

Buna TPU:*
a zis mama ca vara asta poate imi ia un telefon noulove struck
si nu prea sunt hotarata vreau ceva ori cu touchscreen ori cu tastatura qwerty
voi ce telefoane imi recomandati? dar sa fie si pretul acceptabil:d

4 răspunsuri:
| HeloKity a răspuns:

Nokia C3-00 cu tastatura qwerty( am eu si imi place si iti recomnda sa iti iei pe crem pentru ca este foarte tare) costa 5 milioane si ceva( 550 lei cel mai sigur la liber)

| Sellena_4766 a răspuns:

Adica daca vrei ceva ieftin, acceptabil sunt : LG cookie si Samsung corby.

| marina11 a răspuns:

LG kp500 cookie am eu si merge foarte bine.il am de trei ani si merge ft bine

| ScorpionScream a răspuns:

Nokia X6 - 450 Euro.