| AlexandraStan14 a întrebat:

acum 2 ani mi-am rupt singura himenul din greseala, cand ma spalam. Sange a curs putin. La primul partener sexual ii pot spune ca sunt virgina? Adica daca nu o sa sangerez? De intrat cred ca o sa intre greu ca este normal. Dar nu mai am himenul intact...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te spălai înauntru, virgină? Interesant!
Cine crezi că știe dacă mai sângerezi sau nu, poate este deflorare completă. Mergi la ginecologie să-ți spună cum se prezintă membrana himenală.
După vizită vei ști ce și cum și numai atunci îi poți spune partenerului că ești sau nu virgină.
Pa, pa.

| AndyLavy a răspuns:

Da. si eu am patit ceva asemanator. nu-ti face probleme. poate nu s-a rupt in totalitate. si in plus, depinde de la organism la organism, nu e obligatoriu sa-ti curga sange.ii poti spune ca esti virgina, cu siguranta, pentru ca nu ai avut niciun contact sexual inainte.

| Daria4 a răspuns:

Ţi'a venit stopu. Drace