| SlDenisa a întrebat:

*again* big grin vara asta merg la antrenamente de atletism, da doar vacanta pentru ca eu nu sunt din Bucuresti, aa da, din cate am inteles niste adidasi cu cuie pentru atletism sunt 4 mil. nu stiu ce sa zic, unde gasesc mai ieftin? si apoi, nu pot sa las scoala, insa vara viitoare am examenul acel pentru admitere la liceu. eu as dori, sa merg la un liceu sportiv, ca sa-mi continui "pasiunea". voi ce parere aveti? scuza.ti categoria!big grin multumesc, funda

1 răspuns:
| Luisa787 a răspuns:

Este un sport foarte fain si eu l-am practicat 3 ani dar dupa am avut un accident urat la picior si nu m-am mai putut duce, si apropo cauta pe net acei adidasi pentru ca in perioada aceasta sunt la reducere, poate vei gasi si cu 3 milioane. Suuces, sa nu te lasi de atletism.