| RougeEttiquete a întrebat:

AJutati-ma urgent cu o chestie:
AM Un cont pe imvu si vreau sa ma fac VIp da pe www.imved.com nu merge.Am incercat si pe alte conturi si nu merge... Oare De Ce? P. s mi-am mai fac pe ink un site da nu stiu daca o sa mearga sau nu! Dau Funda pentru rasp cel mai bwn.SI va rog nu spuneti de genu,, Nu poti sa te faci fara bani reali"

Răspuns Câştigător
| PufiCiufi a răspuns:

Nu poti sa devi VIP trebuie sa ai multa experienta si sa stii cum se procedeaza si sa stii tot despre imvu deci nu o sa reusesti prea curand