| scarlet_3936 a întrebat:

am 10 ani si au inceput sa`mi creasca sanii... dar " ma mananca " sfarcurile rau. Ce inseamna asta?/
Rog seriozitate,.

2 răspunsuri:
| RebecaBaa a răspuns:

E in regula, stai linistita, si eu am avut aceeasi chestie, cam in primul an atunci can cresc asa este. Si pe mine ma mancau de nu mai puteam. Dar ai grija sa nu te scarpini ca mine, pana la sange. :*

| flaut a răspuns:

Este ok inseamna ca, cresti si scuze de cacofonie. iti va trece in cateva zile nu te ingrijora eu am trecut prin asta