| Francesca17 a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa castig bani!
Nu vreau sa lucrez sau sa imi iau un job, insa vreau sa vand ceva la scoala, la prieteni!
Multi o sa spuneti ca sunt prea mica, dar chiar as vrea sa strang ceva bani!
Mama mea e de la ORIFLAME si as vrea sa vand produse la scoala si as mai vrea sa imi spuneti voi ce sa mai vand ceva facut manual nu coneaza invat orice va rooog :X!
Funda si la restul vot! Va rog raspundeti la intrebare!

4 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Bratarile Prietenieithinking
Avon. Metropolitan. Lady's.

| loredanalorena a răspuns:

Pai poti sa vinzi diferite bratarici sau ineluse sau chiar cercei care ii poti face tu ori daca nu abtipilde sau prostiuare se genul asta. Funda?

| MeinSieg a răspuns:

Pai, o prietena de-a mea se duce la magazin in locul parintilor sai (contra-cost). Poti face asta si tu la fel ca ea. Sau poti sa relizezi diferite trburi casnice sau sa ai un pariu cu parintii tai, in legatura cu notele. Astea sunt niste metode destul de usoare pentru cineva de varsta ta.

| DraganAndreea a răspuns:

Pai bratarile prieteniei sau cercei din aia din bile sau bratari din bile sau felicitari din alea super misto cu carton colorat de toate culorile si poti sa le faci cum vrei!
Bafta! De fapt contacteaza-ma pe id-ul meu ti-l dau pe privat si mai vorbim de astea si te invat