| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si de 2 luni mi-a venit ciclu dar nu sunt dezvoltata mai deloc cand ma dezvolt as vrea si niste sfaturi pentru marirea sanilor plz dar fara anticonceptionale.

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Mai ai timp:*. Nimeni nu este la fel. Unele avem sanii mai mari, altele mai mici. Cel mai bine este sa te bucuri de ceea ce ai:*.In ceea ce priveste dezvoltarea lor, dureaza cam pana la 17 sau chiar 18 ani.
Pa, pa.

| MyssLV a răspuns:

Sanii iti cresc de la sine nu trebuie sa faci tu ceva special, ai de aia 13 ani cunosc fete care de abia la 16 ani au inceput sa le creasca sanii, toate fetele sunt diferite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca fiecare fata este altfel.Te vei dezvolta si tu.Marire de sani nu exista decat cu o operatie estetica(silicoane). Cine ti-a spus marea minciuna ca ti se pot mari cu anticonceptionale? Vorbeste cu mama ta!
http://www.noifetele.ro/