| ClaraxD a întrebat:

Buna TPU...am 14 ani, 1.65 cm inaltime si marimea bustului e de 99 cm ...deci intrebarile mele sunt:
1.Cum fac sa mai cresc si eu in inaltime? ca de 1 an tot 1.65 cm am
2.Pt varsta mea mi se par sanii destul de mari eu i vreau mai mici dar ei mai cresc? am auzit ca daca fac sport se mai micsoreaza deci cam cati cm?

2 răspunsuri:
| RainbowAndra a răspuns:

1. Poti face diverse exercitii, sporturi, am auzit ca voleiul ajuta
Apropo cate kg ai, caci marimea bustului mai depinde si de greutate?

| ClaraxD explică:

56 kg