| NoAntidote a întrebat:

Am 14 ani si sunt de la tarahappy. Parintii mei sunt plecati in Italia iar eu stau cu bunicii si cu sora mea. La scoala e totul binehappy[peste 9, 50] Acasa nu fac decat sa sterg praful, dau cu aspiratorul si etclaughing Nu ma implic in treburile "de la tara". Si sa`mi spun si eu of`ul:-

3 răspunsuri:
| N0name_7278 a răspuns:

Mi se pare interesantă întrebarea.
Nu a aparut toata.
Da+mi un mesaj cu ea să o citesc si poate am un raspuns pentru tine :*.

| bebetho a răspuns:

Ai uitat să-ţi spui of-ul sau vrei un aspirator nou?laughing

| Dannyellaa a răspuns:

Pai si de ce ai nevoie? laughing