| Sabina_1904 a întrebat:

Am 16 ani. M-am saturat sa fiu singura, fara prieten(iubit). Pe strada vad numai indragostiti, in parcuri la fel; ma simt foarte prost, deprimata.Prima relatie am avut-o la 15 ani, si a durat jumatate de an. apoi nu am mai avut niciun prieten...Si nici nu cred ca voi mai gasi vreunu.Fostu nu are treaba :-J, VREAU IARASI prieten, sa ma simt bine, protejata.asa simt ca nu am vlaga.majoritatea colegilor au prieten/prietena.Ma simt foarte prost.Trebuia sa-i spun cuiva oful. Daca aveti chef de gluma mai bine nu mai postati raspunsuri de-a sila.

Răspuns Câştigător
| Punky_8979 a răspuns:

Suna urat!big grin
Sincer nu te pripi.ce conteaza cei din jurthinking
Decat sa-ti gasesti unu repede si de proasta calitate sa zic asa mai bine singura un an si sa gasesti unul Ok(:
Intotdeauna speranta moare ultima,poate nu ai prieten ca nu'ti plac de din jur,poate nu's de tinethinking
Sunt mai multe posibilitati,eu cred ca cel mai bine sa astepti timpu, locu si tipu' potrivit, cand nu te vei astepta v'a aparea dragosteawinking
Dezi zambeste toate dezamagirile merg spre bine intr'un final!happy
Sper ca ti'am putut fi de folos cu aceste mici cuvinte>big grin

5 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Iti las id meu si vorbim pe mess:Xlove struck si vorbim acolo mai multebatting eyelashes emiitzzy mii idbatting eyelashes povestim acolo:X

| albastrualb77 a răspuns:

Pai si de ce nu incerci sa-ti gasesti unul?

| Narcissa a răspuns:

LAasaa...nu fii trista.o sa gasesti si uh pe cineva care sa te merite, sa te iubeascaa; x Dar nu poti grabi lucrurile. totul se intampla de la sine, la momentul potrivit. Ai incredere! multa baftabatting eyelashes

| NiceBaby a răspuns:

Credeam ca-s unica fara prieten.
Dar am 15 ani.Asteapta si tu, o sa apara persoana potrivita.

| andreia_9538 a răspuns:

Buna Sabina! Inteleg tot ce simti in momentul de fata,si eu ma simteam asa acum cateva saptamani,si destinul mi-a dat o mana de''ajutor'', si in scurt timp m-am cuplat cu un baiat.Dar acum regret si as vrea sa pot sa sterg toata perioada aceea din cap, pentru ca nu s-a dovedit a fi exact genul de baiat care se dadea el.Asa ca te sfatuiesc sa nu te grabesti,ca baieti sunt destui pe lumea asta,si care e al tau e pus de o pare! Daca vrei cu adevarat sa ai iubit,incearca sa iesi mai mult pe afara, sa te aranjezi mai mult, si sigur cineva te va remarca! Bafta!