| Oanny a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa-mi mai ajut familia cu cativa bani.Stiti cumva unde as putea sa lucrez in Galati? Si daca se poate dupa ora 14:00, cand termin orele. FUnda!happy

Răspuns Câştigător
| SummerSummerTime a răspuns:

Avon, Oriflame ...Intreaba si pe la restaurante daca au nevoie de o fata care sa spele vasele sau curatenie ( asta in weekend, cand e full), da anunt in ziar ca faci babysitter sau cumparaturi pentru busy people sau batrani, plimbi animale...

1 răspuns:
| AndreiRila21 a răspuns:

Frumos din partea ta! Numai ca acum pe criza asta locurile de munca se gasesc foarte greu, doar daca ai posibilitatea sa vb cu familie/rude/pile sa te ajute in legatura cu asta! ca daca nu, este greu!tongue