| Andreea1095 a întrebat:

Buna TPU.Am 18 ani,inaltimea de 166, 5 si 45 de kg.Recunosc ca in ultimele luni am dezvoltat o obsesie pentru numararea caloriilor din fiecare aliment consumat.Nu stiu daca sunt slaba sau grasa dar am putina burtica de care vreau sa scap pentru ca se vede cand port bluze mulate. Ceva exercitii fizice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, greutatea ta este buna insa ceea ce priveate burtica prin exercitii fizice poti scapa de ea. Da-mi un mesaj daca ai cum in privat sa iti trimit un program care iti lucreaza fiecare grupa de muschi dupa
. abdomen
p.s. mie nu imi merge sa trimit mesaje pe TPU poti sa cauti pe internet exercitii pentru lucrarea abdomenului, sunt si aplicatii... happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sigur te ajut cu drag. Eu nu stiu ce are insa nu pot sa iti trimit mesaj imi spune din cauza statusul nu stiu cum cum... straight face crezi ca poti si vrei sa imi lasi un.mesaj la privat cu mailul tau si am sa il trimit chiar acum. Daca vrei: )

| MidnightR a răspuns:

Abdomene.