| AnnaMaria00 a întrebat:

Buna TPU.am auzit ceva ciudat ...deci cica daca vrei sa slabesti mai rapis sati infasori de abdomen o folie din acea pentru mancare si sa alergi sau sa faci sport si cand ajungia casa sa vezi daca ai slabit. e adevarat? dar ce fel de folie? de aia translarenta sau din aia ca la ciocolata? XD

Răspuns Câştigător
| DianaPaula14 a răspuns:

Pai chestia este ca transpiri mai mult.deci cred ca este adevarat...folie transparenta♥Succes

2 răspunsuri:
| any98 a răspuns:

Da este adevarat...slabesti dar nu o sa vezi efecte imediate dupa un timp o sa vezi schimbari... funda?

| lorytza13 a răspuns:

Folie din aceea ca la ciocolata, vorba ta, dar nu sunt tocmai sigura ca va merge! cati ani ai? nu cred ca ai voie cafea de slabit, nu? dac nu iti recoman sa mergi la sala sau sa mananci la dieta (fructe, legume, iaurt degresat, orez fiert sau ou fiert ) si sa alergi cam 3 ore in jurul blocului zilnic. sper ca te-am ajutat! a! si... sa stii ca imi place imaginea ta! pa :*! sper sa dai jos surplusul!