| Mynni3 a întrebat:

Am de mai demult niste role si rotile de la ele sau cam dus si erau din plastic as vrea sa stiu daca pot pune altele mai mari sau tot de aceeasi dimensiune si de unde as putea cumpara roti pentru ele?happyhappyhappyhappy DAU FUNDA URGENT!

3 răspunsuri:
| alexandru112211 a răspuns:

E foarte simplu, te duci la magazinele de genu firstbike sau deacathlon din oras si intrebi de roti happy Rogi sa ti le monteze si atunci vezi daca sunt sau nu bune happy daca vrei sa iei de pe net te duci tot la un magazin de genu si intrebi sa iti spuna si tie marimea de care ai nevoie pentru roti la rolele respective si cauti dupa pe net roti de marimea respectiva happy dar cam toate sunt standart happy pe net incearca bmxmagazin, okazii, skates.ro sau dai "sarci" pe google happy bafta big grin funda?