| Luisaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU :*, am facut o pagina pe Facebook si nu stiu cum sa ma semnez ( nu sa ma etichetez) cand pun postari poze etc! Multe persoane isi pun bombonica, Byby, etc! eu vreau o semnatura originala! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Mai bine îţi pui numele tău.
Nu se merită să-ţi pui tot felul de caractere din acelea că pare mult prea încărcat şi mai se chinuie şi omul să descifreze ce scrii.
Aşa, dacă postezi o poză şi te semnezi Silvia sau Lucia, cineva poate să spună unui prieten că a văzut pe pagina x o poză, la descriere avea numele y şi aşa e mai uşor de reţinut şi pentru cei care urmăresc pagina.
Acum, alegerea este a ta.
Te pup

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

#UnicaT
#Funkyy
#SL

| Lorena1234567890 a răspuns:

Păi poți încerci:
-Sillvy
-Lucy
-Bella
-SyLvI@
-L|RR@
Nu știu dacă o să-ți placă...dar sper să să găsești semnătura perfectă. happy
O zi faină!